Společnost Služby města Jindřichův Hradec s. r. o. (SMJH) se přihlásila do programu podpory aktivit dětí a mládeže „My v tom Jihočechy nenecháme“.

Žádat o příspěvek prostřednictvím SMJH mohou i účastníci kurzů Plavecké školy Jindřichův Hradec. Ta působí při plaveckém bazénu, který je jedním ze středisek SMJH.

Žadatelé o příspěvek vyplní žádost na předepsaném formuláři a přiloží nezbytné přílohy. Případné bližší informace a žádost ke stažení: 

https://myvtomjihocechynenechame.cz/podpora-aktivit-deti-mladeze

Vyplněnou žádost + povinnou přílohu přineste osobně do kanceláře Plavecké školy JH (1. patro bazénu, 2. dveře) nebo vhoďte do schránky u vchodu s označením obálky „žádost o příspěvek“, a to nejpozději do 27. října 2022.

Nad rámec žádosti, prosím, uveďte:

  • kurz, který dítě navštěvuje
  • částku, kterou požadujete
  • telefonní číslo pro případ, že bude potřeba některé údaje doplnit

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Okresní plavecké závody
19.03.2023
V úterý 21. března a ve středu 22. března dopoledne se v prostorách sportovního bazénu odehraje dějství již 25. ročníku Okresních plaveckých závodů žáků základních škol.
Jarní prázdniny okresu 6. - 10. února
01.02.2023
V týdnu od 6. do 10. února se změní otevírací doba bazénů. Sauny v suterénu budou otevřeny v tradičních dnech a tradičním režimu beze změn.
Tip na den pololetních prázdniny - pátek 3. února
28.01.2023
V pátek 3. února, v den pololetních prázdnin, budou naše bazény otevřeny od 10.00 do 21.00 hodin. A máme odměnu pro všechny děti školou povinné - i ty předškolní!
Všechny aktuality