Prodloužení platnosti permanentek a poukazů – uzavření bazénu z důvodu koronavirová pandemie

Platnost permanentek - červených a žlutých čipů - bude na recepci na požádání prodloužena o 3 měsíce. Požadavek lze uplatit kdykoliv při první návštěvě bazénu, a to nejdéle do 31. prosince 2020.

Platnost všech vydaných Dárkových poukazů a vstupenek od firem a institucí, jejichž platnost v době 13. března do 1. června skončila, bude prodloužena do 30. září.

Pravidla pro permanentky

Majitelem permanentky se stanete po zakoupení elektronického čipu ve formě „hodinek“.

Prvotní investice je 670 Kč, z toho:

  • 170 Kč prodej čipu („hodinek“) do osobního vlastnictví (daňový doklad uschovejte pro případ ztráty) – platí od 1. 9. 2015
  • 500 Kč minimální základní vklad ve formě kreditu, který je čerpán.

Další vklad na permanentní čip je vždy minimálně 300 Kč.

Za těchto podmínek získává majitel permanentky tyto výhody:

  • Jejich držitel má cenově zvýhodněné vstupné v průměru o 10 Kč na 1 hodinu.
  • Držitel permanentního čipu nemusí navštěvovat pokladnu, sám si prochází turnikety (na pokladně si pouze kontroluje stav kreditu a dobíjí částku ve výši vždy minimálně 300 Kč – poprvé 500 Kč).
  • Držitel permanentního čipu si sám určuje délku návštěvy v bazénu (odpadá stres s hlídáním času s ohledem na blížící se konec zaplacené návštěvy).
  • S permanentním čipem lze v létě navštěvovat i venkovní aquapark (vstupné se odečte podle ceníku aquaparku) a čerpá všechny 3 výše uvedené výhody.

Platnost permanentky je 2 roky od posledního dobití kreditu. Pokud je permanentka doplněna kreditem, platnost se prodlužuje.

Permanentka je vedena na jméno pro případ ztráty čipu a slouží k identifikaci (jinak by nebylo možné permanentku v databázi dohledat).

V případě ztráty čipu lze permanentku zablokovat pro případné další zneužití.

Kredit vložený na permanentku nelze požadovat zpátky (jde o nevratnou částku).

Permanentky jsou rozlišeny barevně:

  • žlutou barvu mají pro děti 110 až 150 cm a seniory nad 70 let,
  • červenou barvu pro ostatní návštěvníky.

Čipy vydané do 31. 8. 2015 jsou na zálohu (záloha ve výši 170 Kč). Čipy vydané od 1. 9. 2015 jsou prodávány do osobního vlastnictví za cenu 170 Kč.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Návštěvníci musí splnit podmínky pro vstup stanovené státem
17.06.2021
Pro vstup do vniřních bazénů - stejně jako do venkovního aquaparku - musí návštěvníci splnit podmínky Ministerstva zdravotnictví ČR v souvislosti s Covid 19.
Venkovní aquapark otevírá ve čtvrtek 17. června
17.06.2021
Areál venkovního aquaparku otevře své brány poprvé ve čtvrtek 17. června ve 13 hodin. V červnu se provoz řídí počasím - aktuální informace na www nebo recepce tel. 384 321 236. Ve všedních dnech v červnu je areál pro veřejnost otevřen od 13 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 19 hodin.
Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči se 19. června nekoná
04.06.2021
V sobotu 19. června se Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči nekoná, ale v sobotu 26. června se na vás opět těšíme! Rodiče s nejmenšími dětmi mají v sobotu k dispozici dětský bazén hodinu před otevírací dobou, a to od 9 do 10 hodin.
Všechny aktuality