Pravidla pro permanentky

Majitelem - držitelem permanentky se stanete po zakoupení elektronického čipu.

První povinná investice je 670 Kč. Z toho:

  • 170 Kč prodej čipu („hodinek“) do osobního vlastnictví (daňový doklad uschovejte pro případ ztráty) – platí od 1. září 2015
  • 500 Kč minimální základní vklad ve formě kreditu, který je čerpán.

Další vklad na permanentní čip je vždy minimálně 300 Kč.

Za těchto podmínek získává majitel permanentky tyto výhody:

  • Jejich držitel má cenově zvýhodněné vstupné v průměru o 10 Kč na 1 hodinu.
  • Držitel permanentního čipu nemusí navštěvovat pokladnu, sám si prochází přes turniket (na pokladně si pouze kontroluje stav kreditu a dobíjí částku ve výši vždy minimálně 300 Kč – poprvé 500 Kč).
  • Držitel permanentního čipu si sám určuje délku návštěvy v bazénu (odpadá stres s hlídáním času s ohledem na blížící se konec zaplacené návštěvy).
  • S permanentním čipem lze v létě navštěvovat i venkovní aquapark (vstupné se odečte podle ceníku aquaparku) a čerpá všechny 3 výše uvedené výhody. 
  • Permanentní čip lze použít i pro vstup do sauny, jejíž chod se řídí ceníkem platným pro saunu (samostatný truniket).
  • Peníze z permanentky se nikdy nevyplácejí v hotovosti. Majitel permanentky vkládá své peníze doborovolně a na základě vlastního zvážení, že chce za investovanou částku čerpat výhody, které provozovatel bazénu poskytuje. 

Platnost permanentky je 2 roky od posledního dobití kreditu nebo od pořízení permanentního čipu. 

Permanentka je vedena na jméno pro případ ztráty čipu a slouží k identifikaci - jinak by nebylo možné permanentku v databázi dohledat.

Čip může využívat i jiná osoba, které majitel tento čip svěří, ale musí splňovat vstup dle podmínek (červený čip - osoba nad 150 cm, žlutý/oranžový čip - dítě do 150 cm nebo senior nad 70 let). 

Na čip může vždy vstupovat pouze 1 osoba (při vstupu nejde uplatnit pro více osob najednou). 

V případě ztráty čipu lze permanentku zablokovat pro případné další zneužití.

Kredit vložený na permanentku nelze požadovat zpátky - jde o nevratnou částku.

Permanentky jsou rozlišeny barevně:

  • žlutou barvu mají pro děti 110 až 150 cm a seniory nad 70 let
  • červenou barvu pro ostatní návštěvníky.

Čipy jsou prodávány do osobního vlastnictví za cenu 170 Kč.

Návštěvníkovi umožňuje vlastnictví čipu možnost čerpat cenově zvýhodněné vstupné dle platného Ceníku, který byl naposledy aktualizován 1. 1. 2023.

Pokud již držitel permanentky nechce čip využívat, zůstává v jeho vlastnictví a může ho např. předat k využití dalším osobám. Není podmínkou, že permanentku musí využívat jen 1 osoba - lze půjčovat, předávat, prodat, apod. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Velikonoční prázdniny začínají v bazénu
22.03.2024
Ve čtvrtek 28. března od 10 do 12 hodin čeká na rodiny s dětmi zábavný program v bazénu. První den velikonočních prázdnin tak pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby začne vstupem zdarma. Odměna za soutěže bude připravena pro každého.
Výsledky 26. ročníků Okresních plaveckých závodů
21.03.2024
V našem bazénu změřily 19. a 20. března své plavecké síly tři stovky žáků základních škol z Jindřichova Hradec, Kardašovy Řečice, Kunžaku, Plavska a Kamenice nad Lipou. Mladí plavci sbírali body pro své školy a každý výkon jednotlivce byl bodově ohodnocen.
Všechny aktuality