Prodloužení platnosti permanentek a poukazů – uzavření bazénu z důvodu koronavirová pandemie

Platnost permanentek - červených a žlutých čipů - bude na recepci na požádání prodloužena o 3 měsíce. Požadavek lze uplatit kdykoliv při první návštěvě bazénu, a to nejdéle do 31. prosince 2020.

Platnost všech vydaných Dárkových poukazů a vstupenek od firem a institucí, jejichž platnost v době 13. března do 1. června skončila, bude prodloužena do 30. září.

Pravidla pro permanentky

Majitelem permanentky se stanete po zakoupení elektronického čipu ve formě „hodinek“.

Prvotní investice je 670 Kč, z toho:

  • 170 Kč prodej čipu („hodinek“) do osobního vlastnictví (daňový doklad uschovejte pro případ ztráty) – platí od 1. 9. 2015
  • 500 Kč minimální základní vklad ve formě kreditu, který je čerpán.

Další vklad na permanentní čip je vždy minimálně 300 Kč.

Za těchto podmínek získává majitel permanentky tyto výhody:

  • Jejich držitel má cenově zvýhodněné vstupné v průměru o 10 Kč na 1 hodinu.
  • Držitel permanentního čipu nemusí navštěvovat pokladnu, sám si prochází turnikety (na pokladně si pouze kontroluje stav kreditu a dobíjí částku ve výši vždy minimálně 300 Kč – poprvé 500 Kč).
  • Držitel permanentního čipu si sám určuje délku návštěvy v bazénu (odpadá stres s hlídáním času s ohledem na blížící se konec zaplacené návštěvy).
  • S permanentním čipem lze v létě navštěvovat i venkovní aquapark (vstupné se odečte podle ceníku aquaparku) a čerpá všechny 3 výše uvedené výhody.

Platnost permanentky je 2 roky od posledního dobití kreditu. Pokud je permanentka doplněna kreditem, platnost se prodlužuje.

Permanentka je vedena na jméno pro případ ztráty čipu a slouží k identifikaci (jinak by nebylo možné permanentku v databázi dohledat).

V případě ztráty čipu lze permanentku zablokovat pro případné další zneužití.

Kredit vložený na permanentku nelze požadovat zpátky (jde o nevratnou částku).

Permanentky jsou rozlišeny barevně:

  • žlutou barvu mají pro děti 110 až 150 cm a seniory nad 70 let,
  • červenou barvu pro ostatní návštěvníky.

Čipy vydané do 31. 8. 2015 jsou na zálohu (záloha ve výši 170 Kč). Čipy vydané od 1. 9. 2015 jsou prodávány do osobního vlastnictví za cenu 170 Kč.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Platnost permanentních čipů bude prodloužena
17.02.2021
Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
Přihlášky na příměstský tábor jsou v běhu
17.02.2021
Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své děti do letního prázdninového příměstského tábora v bazénu, již mohou podávat své závazné přihlášky. Platby budou požadovány až těsně před nástupem.
Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Všechny aktuality