Venkovní aquapark je otevřený v červenci a v srpnu, v červnu pouze v případě dnů s letními teplotami. V hlavní sezoně je propojený s komplexem krytých bazénů, takže při vstupu přes hlavní pokladnu ve vestibulu lze přes terasu libovolně procházet mezi vnitřním a venkovním areálem. Návštěvníkům, kteří chtějí využívat pouze venkovní areál, slouží venkovní pokladna ve spodní části parkoviště. To je bezplatné a disponuje velkorysou nabídkou desítek míst.

 

  

 ZAVŘENO

(Sezóna skončila)

Standartní otevírací doba
Pondělí - Pátek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle 08:00 - 18:00

Vstupenky

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Platnost permanentních čipů bude prodloužena
17.02.2021
Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
Přihlášky na příměstský tábor jsou v běhu
17.02.2021
Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své děti do letního prázdninového příměstského tábora v bazénu, již mohou podávat své závazné přihlášky. Platby budou požadovány až těsně před nástupem.
Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Všechny aktuality