Prokazování takzvané "bezinfekčnosti", kterou provozovateli městského bazénu nařizovaly Vláda ČR a Ministerstvo zdravotnictví ČR, dnem 9. února 2022 končí. Na recepci se tak již návštěvníci v souvislosti s koronavirem nebudou muset prokazovat žádným dokladem.

Od středy 9. února 2022 již návštěvníci nebudou muset prokazovat svou bezinfekčnost na recepci bazénu/sauny! 

Týká se i všech účastníků kurzů Plavecké školy JH, kteří tuto povinnost dle vládního nařízení museli dodržovat.

Vyplývá to z usnesení Vlády ČR ze dne 2. 2. 2022.

Děkujeme všem, kteří s námi obtížné období překonali ve slušnosti a v duchu vzájemného pochopení. Váš bazén a jeho pracovníci

Dotkla se vás opatření ohledně koronaviru a rádi byste pokračovali v docházce? Nebo máte v této souvilosti jiný dotaz?

Prosím, napište nám e-mail s kontaktním telefonním číslem a jménem dítěte (+ uvedením kurzu, který jste navštěvovali). Budeme vás kontaktovat.

S ohledem na časové vytížení uvítáme, když upřednostníte sdělení prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení. Kontakt: plavskola@smjh.cz 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Okresní plavecké závody
19.03.2023
V úterý 21. března a ve středu 22. března dopoledne se v prostorách sportovního bazénu odehraje dějství již 25. ročníku Okresních plaveckých závodů žáků základních škol.
Jarní prázdniny okresu 6. - 10. února
01.02.2023
V týdnu od 6. do 10. února se změní otevírací doba bazénů. Sauny v suterénu budou otevřeny v tradičních dnech a tradičním režimu beze změn.
Tip na den pololetních prázdniny - pátek 3. února
28.01.2023
V pátek 3. února, v den pololetních prázdnin, budou naše bazény otevřeny od 10.00 do 21.00 hodin. A máme odměnu pro všechny děti školou povinné - i ty předškolní!
Všechny aktuality