Prokazování takzvané "bezinfekčnosti", kterou provozovateli městského bazénu nařizovaly Vláda ČR a Ministerstvo zdravotnictví ČR, dnem 9. února 2022 končí. Na recepci se tak již návštěvníci v souvislosti s koronavirem nebudou muset prokazovat žádným dokladem.

Od středy 9. února 2022 již návštěvníci nebudou muset prokazovat svou bezinfekčnost na recepci bazénu/sauny! 

Týká se i všech účastníků kurzů Plavecké školy JH, kteří tuto povinnost dle vládního nařízení museli dodržovat.

Vyplývá to z usnesení Vlády ČR ze dne 2. 2. 2022.

Děkujeme všem, kteří s námi obtížné období překonali ve slušnosti a v duchu vzájemného pochopení. Váš bazén a jeho pracovníci

Dotkla se vás opatření ohledně koronaviru a rádi byste pokračovali v docházce? Nebo máte v této souvilosti jiný dotaz?

Prosím, napište nám e-mail s kontaktním telefonním číslem a jménem dítěte (+ uvedením kurzu, který jste navštěvovali). Budeme vás kontaktovat.

S ohledem na časové vytížení uvítáme, když upřednostníte sdělení prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení. Kontakt: plavskola@smjh.cz 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Sezóna venkovních bazénů zahájena
18.06.2024
V úterý 18. června oficiálně zahájil sezónu venkovní aquapark. V červnu bude otevřen ve dnech s letními teplotami, a to denně od 10 do 19 hodin. Aktuální informace o provozu denně: bazen.jh.cz - letní areál.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června a informace pro držitele permanentek
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Pro uživatele permanentních čipů, kterým by v červnu končila platnost kreditů, je důležitá informace, že si ji bezproblémově prodlouží kdykoliv od 1. července. Uzavírka se jich negativně nedotkne a o své kredity se nemusí bát.
Velikonoční prázdniny začínají v bazénu
22.03.2024
Ve čtvrtek 28. března od 10 do 12 hodin čeká na rodiny s dětmi zábavný program v bazénu. První den velikonočních prázdnin tak pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby začne vstupem zdarma. Odměna za soutěže bude připravena pro každého.
Všechny aktuality