1. Dětem do 10 let je povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby starší 18 let. Na základě vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 238/2011 Sb. část čtvrtá, § 19 odstavec 3 nemají děti do 1 roku věku přístup do bazénu !!! 

 2. Do prostor areálu mají zakázán přístup všechny osoby, které jsou postiženy jakoukoliv nemocí ohrožující zdraví ostatních návštěvníků. Tj. osoby postižené horečkou, kašlem, zánětem očních spojivek, osoby s nakažlivými nebo odpor budícími chorobami, bacilonosiči střevních nebo jiných chorob, rodinní příslušníci osoby postižené nakažlivou infekční chorobou či osoby s chorobami provázené výtokem, osoby s kožními parazity a vyrážkami, obvazy na těle a rovněž osoby nečisté a v nečistém oděvu.

  Zákaz vstupu platí i pro osoby pod vlivem alkoholu nebo drog.

 3. Všichni návštěvníci jsou povinni se před vstupem do bazénu důkladně umýt mýdlem bez plavek.

 4. Návštěvníci bazénu používají vlastní plavky, které musí být čisté. V trenýrkách, nepřiléhavých krátkých kalhotách s kapsami, 'bermudách' a spodním prádle je zásadně vstup do bazénu zakázán. Děti ve věku 1 až 2 let musí do bazénu v plavkách s přiléhavou gumičkou a v koupacích plenách nebo ve speciálních plavečkách určených ke koupání. Pokud nebude dodržen předepsaný oděv u dětí do 2 let, provozovatel má právo při znečištění bazénu na náhradu vzniklé škody od rodičů dítěte. Děti ve věku 2 až 3 let musí při koupání používat plavečky s přiléhavou gumičkou kolem nohou.

 5. Doporučuje se nebrat do areálu cenné věci a větší obnosy peněz – jejich uložení je možné pouze na místě k tomu určené.

 6. V prostorách plaveckého areálu, zvláště pak ve sprchách, šatnách a v okolí bazénu se návštěvníci pohybují bez běhání a tak, aby zabránili uklouznutí na mokré podlaze.

 7. Návštěvník je povinen uposlechnout pokynů pracovníka areálu.

 8. Za zajištění 1. pomoci na bazénu a příp. přivolání lékařské pomoci odpovídá plavčík.

 9. Hodinu před koncem provozu je uzavřen přístup do šaten z venku. 15 minut před ukončením provozu je návštěvník povinen opustit bazén, aby se stačil obléci do uzavření šaten.

 10. Každý návštěvník zaplacením vstupného se dobrovolně podřizuje dodržování všech ustanovení Návštěvního řádu.

JE ZAKÁZÁNO

 • křičet, pískat, dělat zbytečný hluk, běhat, vzájemně se potápět a srážet druhé osoby

 • skákat z podélných stran bazénů

 • bezdůvodné volání o pomoc

 • plivat na podlahu, močit do bazénu, odhazovat odpadky a jakkoli znečišťovat prostory areálu

 • kouřit, brát s sebou do prostor bazénů ostré a skleněné předměty

 • jíst v okolí bazénů

 • vstupovat do bazénů bez předchozího umytí bez plavek

 

Z PROSTORU AREÁLU MŮŽE BÝT VYKÁZÁN BEZ VRÁCENÍ VSTUPNÉHO

NÁVŠTĚVNÍK, KTERÝ PŘES NAPOMENUTÍ PŘESTOUPÍ USTANOVENÍ NÁVŠTĚVNÍHO ŘÁDU NEBO NEUPOSLECHNE POKYNŮ PRACOVNÍKŮ AREÁLU.

 

 

- při znečištění vody v bazénu močí, výkaly či zvratky a při usvědčení znečišťovatele veškeré náklady na vypuštění bazénu, dezinfikaci a následné napuštění bazénu jde na účet poškozovatele

- v krajním případě můžou pracovníci areálu požádat o zakročení příslušné bezpečnostní orgány.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Návštěvníci musí splnit podmínky pro vstup stanovené státem
17.06.2021
Pro vstup do vniřních bazénů - stejně jako do venkovního aquaparku - musí návštěvníci splnit podmínky Ministerstva zdravotnictví ČR v souvislosti s Covid 19.
Venkovní aquapark otevírá ve čtvrtek 17. června
17.06.2021
Areál venkovního aquaparku otevře své brány poprvé ve čtvrtek 17. června ve 13 hodin. V červnu se provoz řídí počasím - aktuální informace na www nebo recepce tel. 384 321 236. Ve všedních dnech v červnu je areál pro veřejnost otevřen od 13 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 19 hodin.
Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči se 19. června nekoná
04.06.2021
V sobotu 19. června se Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči nekoná, ale v sobotu 26. června se na vás opět těšíme! Rodiče s nejmenšími dětmi mají v sobotu k dispozici dětský bazén hodinu před otevírací dobou, a to od 9 do 10 hodin.
Všechny aktuality