1. Dětem do 10 let je povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby starší 18 let. Na základě vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 238/2011 Sb. část čtvrtá, § 19 odstavec 3 nemají děti do 1 roku věku přístup do bazénu !!! 

 2. Do prostor areálu mají zakázán přístup všechny osoby, které jsou postiženy jakoukoliv nemocí ohrožující zdraví ostatních návštěvníků. Tj. osoby postižené horečkou, kašlem, zánětem očních spojivek, osoby s nakažlivými nebo odpor budícími chorobami, bacilonosiči střevních nebo jiných chorob, rodinní příslušníci osoby postižené nakažlivou infekční chorobou či osoby s chorobami provázené výtokem, osoby s kožními parazity a vyrážkami, obvazy na těle a rovněž osoby nečisté a v nečistém oděvu.

  Zákaz vstupu platí i pro osoby pod vlivem alkoholu nebo drog.

 3. Všichni návštěvníci jsou povinni se před vstupem do bazénu důkladně umýt mýdlem bez plavek.

 4. Návštěvníci bazénu používají vlastní plavky, které musí být čisté. V trenýrkách, nepřiléhavých krátkých kalhotách s kapsami, 'bermudách' a spodním prádle je zásadně vstup do bazénu zakázán. Děti ve věku 1 až 2 let musí do bazénu v plavkách s přiléhavou gumičkou a v koupacích plenách nebo ve speciálních plavečkách určených ke koupání. Pokud nebude dodržen předepsaný oděv u dětí do 2 let, provozovatel má právo při znečištění bazénu na náhradu vzniklé škody od rodičů dítěte. Děti ve věku 2 až 3 let musí při koupání používat plavečky s přiléhavou gumičkou kolem nohou.

 5. Doporučuje se nebrat do areálu cenné věci a větší obnosy peněz – jejich uložení je možné pouze na místě k tomu určené.

 6. V prostorách plaveckého areálu, zvláště pak ve sprchách, šatnách a v okolí bazénu se návštěvníci pohybují bez běhání a tak, aby zabránili uklouznutí na mokré podlaze.

 7. Návštěvník je povinen uposlechnout pokynů pracovníka areálu.

 8. Za zajištění 1. pomoci na bazénu a příp. přivolání lékařské pomoci odpovídá plavčík.

 9. Hodinu před koncem provozu je uzavřen přístup do šaten z venku. 15 minut před ukončením provozu je návštěvník povinen opustit bazén, aby se stačil obléci do uzavření šaten.

 10. Každý návštěvník zaplacením vstupného se dobrovolně podřizuje dodržování všech ustanovení Návštěvního řádu.

JE ZAKÁZÁNO

 • křičet, pískat, dělat zbytečný hluk, běhat, vzájemně se potápět a srážet druhé osoby

 • skákat z podélných stran bazénů

 • bezdůvodné volání o pomoc

 • plivat na podlahu, močit do bazénu, odhazovat odpadky a jakkoli znečišťovat prostory areálu

 • kouřit, brát s sebou do prostor bazénů ostré a skleněné předměty

 • jíst v okolí bazénů

 • vstupovat do bazénů bez předchozího umytí bez plavek

 

Z PROSTORU AREÁLU MŮŽE BÝT VYKÁZÁN BEZ VRÁCENÍ VSTUPNÉHO

NÁVŠTĚVNÍK, KTERÝ PŘES NAPOMENUTÍ PŘESTOUPÍ USTANOVENÍ NÁVŠTĚVNÍHO ŘÁDU NEBO NEUPOSLECHNE POKYNŮ PRACOVNÍKŮ AREÁLU.

 

 

- při znečištění vody v bazénu močí, výkaly či zvratky a při usvědčení znečišťovatele veškeré náklady na vypuštění bazénu, dezinfikaci a následné napuštění bazénu jde na účet poškozovatele

- v krajním případě můžou pracovníci areálu požádat o zakročení příslušné bezpečnostní orgány.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Platnost permanentních čipů bude prodloužena
17.02.2021
Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
Přihlášky na příměstský tábor jsou v běhu
17.02.2021
Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své děti do letního prázdninového příměstského tábora v bazénu, již mohou podávat své závazné přihlášky. Platby budou požadovány až těsně před nástupem.
Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Všechny aktuality