Rada města Jindřichův Hradec schválila nový ceník vstupného do bazénů a saun Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec. Tento začal oficiálně platit od 1. února 2022.

Vlastník bazénu tak na návrh Služeb města Jindřichův Hradec, s. r. o. - společnosti, která plavecký bazén provozuje -  reagoval na růst cen energií, bazénových technologií, materiálu a v neposlední řadě vzal i v potaz, že k navýšení cen došlo naposledy před 4 roky. 

Zhruba o 10 procent vyšší vstupné se týká také držitelů permanentek, kteří i nadále mají vstup levnější o 10 Kč na hodinu než ten návštěvník, který si zakoupí jednorázové vstupné. 

V případě obsazení všech 6 ze 6 drah sportovního bazénu je na vstupné v Relaxačním bazénu poskytována sleva, kterou Rada města rovněž schválila. Tato sleva nově odpovídá 30 procentům základní ceny. 

Detailní přehled vstupého v "Ceníku" v hlavním menu.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality