Vstupné zdarma jako odměnu za vysvědčení dostanou v pátek 2. února od Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec všechny děti do 15 let.

V den pololetních prázdnin budou bazény v nejmodernějším vodním komplexu na jihu Čech otevřeny v prodloužené otevírací době od 10 do 21 hodin. K dispozici jsou relaxační bazén, tobogan, divoká řeka, parní kabina, všech 6 drah sportovního bazénu nebo dva dětské bazény s brouzdalištěm a skluzavkou.

Páteční motto zní „Za vysvědčení do bazénu zadarmo“. „Platit nebudou muset jak děti školou povinné, tak ani jejich mladší sourozenci a kamarádi. Délka pobytu zdarma se bude řídit délkou vstupného osoby starší 18 let, která musí návštěvníky do 12 let z důvodu bezpečnosti doprovázet,“ sdělila vedoucí Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec Marcela Kůrková. Známky nerozhodují a děti nemusí mít vysvědčení s sebou - bazén chce ocenit půlroční snahu školáků a motivovat do 2. pololetí bez ohledu na prospěch.

Další změna režimu ve všedním chodu bazénu se chystá na týden od 12. do 18. února, na který připadají jarní prázdniny okresu Jindřichův Hradec. Bazénový komplex s plným rozsahem služeb bude možné v těchto dnech využívat denně od 10 do 20 hodin.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazén pro veřejnost v sobotu 20. ledna
17.01.2024
Plavecký bazén Jindřichův Hradec upozorňuje návštěvníky na uzavření bazénů pro veřejnost v sobotu 20. ledna. V neděli 21. ledna jsou bazén k dispozici bez omezení 10 - 20 hodin.
14 let od modernizace bazénu
16.11.2023
Prodloužený víkend v bazénu zpestří v pátek soutěže pro děti. Ty mají od 10 do 12 hodin vstup zdarma.
Dárek z bazénu pod stromeček!
06.11.2023
Sháníte vánoční dárek? Udělejte svým blízkým radost, darujte jim relax! Dárkové poukazy jsou v prodejci na recepci bazénu.
Všechny aktuality