Vstupné zdarma jako odměnu za vysvědčení dostanou v pátek 2. února od Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec všechny děti do 15 let.

V den pololetních prázdnin budou bazény v nejmodernějším vodním komplexu na jihu Čech otevřeny v prodloužené otevírací době od 10 do 21 hodin. K dispozici jsou relaxační bazén, tobogan, divoká řeka, parní kabina, všech 6 drah sportovního bazénu nebo dva dětské bazény s brouzdalištěm a skluzavkou.

Páteční motto zní „Za vysvědčení do bazénu zadarmo“. „Platit nebudou muset jak děti školou povinné, tak ani jejich mladší sourozenci a kamarádi. Délka pobytu zdarma se bude řídit délkou vstupného osoby starší 18 let, která musí návštěvníky do 12 let z důvodu bezpečnosti doprovázet,“ sdělila vedoucí Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec Marcela Kůrková. Známky nerozhodují a děti nemusí mít vysvědčení s sebou - bazén chce ocenit půlroční snahu školáků a motivovat do 2. pololetí bez ohledu na prospěch.

Další změna režimu ve všedním chodu bazénu se chystá na týden od 12. do 18. února, na který připadají jarní prázdniny okresu Jindřichův Hradec. Bazénový komplex s plným rozsahem služeb bude možné v těchto dnech využívat denně od 10 do 20 hodin.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality