V našem bazénu změřily 19. a 20. března své plavecké síly tři stovky žáků základních škol z Jindřichova Hradec, Kardašovy Řečice, Kunžaku, Plavska a Kamenice nad Lipou. Mladí plavci sbírali body pro své školy a každý výkon jednotlivce byl bodově ohodnocen.

Již 26. ročník závodů uspořádal Plavecký bazén Jindřichův Hradec se svým týmem zaměstnanců a lektorek Plavecké školy Jindřichův Hradec pod hlavičkou Služeb města Jindřichů Hradec, s. r. o. 

Vítězství v obou Amatérských kategoriích, do nichž se mohou nominovat žáci, kteří plavou nejvýše 1x týdně, zaznamenala za I. i II. stupeň 3. základní škola v Jarošovské ulici.

Vítězství v obou Sportovních kategoriích (plavání 2x a více) si připsala 5. základní škola ze sídliště Vajgar. 

 

Výsledky žáků I. stupně: zavody_2024_I._stupen.pdf

 

Výsledky žáků II. stupně: zavody_2024_II._stupen.pdf

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Velikonoční prázdniny začínají v bazénu
22.03.2024
Ve čtvrtek 28. března od 10 do 12 hodin čeká na rodiny s dětmi zábavný program v bazénu. První den velikonočních prázdnin tak pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby začne vstupem zdarma. Odměna za soutěže bude připravena pro každého.
18.03.2024
V našem bazénu se v úterý 19. března a ve středu 20. března bude závodit. Poměřit síly přijedou bezmála tři stovky přihlášených žáků základních škol. Závody se odehrají ve sportovním bazénu, provoz relaxačního bazénu bude pro veřejnost bez omezení.
Za vysvědčení do bazénu
31.01.2024
Vstupné zdarma jako odměnu za vysvědčení dostanou v pátek 2. února od Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec všechny děti do 15 let.
Všechny aktuality