V našem bazénu změřily 19. a 20. března své plavecké síly tři stovky žáků základních škol z Jindřichova Hradec, Kardašovy Řečice, Kunžaku, Plavska a Kamenice nad Lipou. Mladí plavci sbírali body pro své školy a každý výkon jednotlivce byl bodově ohodnocen.

Již 26. ročník závodů uspořádal Plavecký bazén Jindřichův Hradec se svým týmem zaměstnanců a lektorek Plavecké školy Jindřichův Hradec pod hlavičkou Služeb města Jindřichů Hradec, s. r. o. 

Vítězství v obou Amatérských kategoriích, do nichž se mohou nominovat žáci, kteří plavou nejvýše 1x týdně, zaznamenala za I. i II. stupeň 3. základní škola v Jarošovské ulici.

Vítězství v obou Sportovních kategoriích (plavání 2x a více) si připsala 5. základní škola ze sídliště Vajgar. 

 

Výsledky žáků I. stupně: zavody_2024_I._stupen.pdf

 

Výsledky žáků II. stupně: zavody_2024_II._stupen.pdf

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Volná pracovní pozice
02.07.2024
Služby města Jindřichův Hradec, Plavecký bazén Jindřichův Hradec plánují obsadit pracovní pozici:
Sezóna venkovních bazénů zahájena
18.06.2024
V úterý 18. června oficiálně zahájil sezónu venkovní aquapark. V červnu bude otevřen ve dnech s letními teplotami, a to denně od 10 do 19 hodin. Aktuální informace o provozu denně: bazen.jh.cz - letní areál.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června a informace pro držitele permanentek
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Pro uživatele permanentních čipů, kterým by v červnu končila platnost kreditů, je důležitá informace, že si ji bezproblémově prodlouží kdykoliv od 1. července. Uzavírka se jich negativně nedotkne a o své kredity se nemusí bát.
Všechny aktuality