Výtvarná soutěž vyhlášená ke 13 letům od modernizace bazénu zná své vítěze.
 
 
 
 
Nový starosta města Michal Kozár a jednatel Služeb města Jindřichův Hradec Ivo Ježek předali 17. listopadu ocenění vítězům výtvarné soutěže, kterou Plavecký bazén J. Hradec vyhlásil ke 13 letům od modernizace.
 
Za nejlepší výtvory převzali odměny a originální diplom s kopií svého obrázku:
 
🥇Zdeněček Aleš
🥇Anička Slámová
🥈Eliška Hurychová
🥇Elenka Houdková
🥈František Sláma
🥉Alois Brož
🥇Antonín Procházka
🥈Jindřiška Mokrošová
🥇Anna Trojanová
🥈Kamila Picková
🥉Josefína Oušková
🥇Kateřina Leblová
🥇Anna Leblová
🥈Nela Hamrová
 
S mladými výtvarníky, jejichž výtvory budou celý další rok zdobit prostory bazénu, jsou na snímku také vedoucí bazén Marcela Kůrková, vedoucí plavecké školy Jitka Cihlová a asistentka kanceláře Plavecké školy JH a recepční Pavla Vodičková.
 
🎉 Díky všem, kdo se zúčastnili, byli jste skvělí!  

Doručeny byly téměř tři stovky obrázků.

Body přidělovala a celkové pořadí určila porota složená z řad zaměstnanců Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec na všech pozicích. 

Děkujeme všem, kdo se do soutěže zpaojili. Vybrat ty nejlepší obrázky bylo opravdu těžké, protože úžasné a krásné byly všechny. 

Marcela Kůrková 

Foto: Tomáš Uhrinek, agentura Duhovka

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality