Sněhové radovánky čekají ve čtvrtek 24. srpna na návštěvníky venkovního aquaparku. Navzdory tropickým dnům bude možné uplácat si sněhovou kouli nebo postavit sněhuláka.

Zábavní akce „Vánoce v aquaparku“ uprostřed horkého léta neotřele připomene, že do Štědrého dne zbývají přesně 4 měsíce. S ohledem na vysoké teploty byl program určený pro děti posunut a zkrácen na časový úsek 10 až 13 hodin. Vstupné do venkovního areálu s bazény platí po otevření brány aquaparku jen dospělí. Děti mají až do 12 hodin vstup zdarma. Do věku 12 let musí z důvodu bezpečnosti přijít v doprovodu osoby starší 18 let.

„Na malé  návštěvníky čekají hry a soutěže a na závěr vánoční kolo štěstí, ve kterém si za své snažení vytočí svou odměnu. Užívat si mohou také sněhové radovánky nebo ochutnat vánoční cukroví,“ sdělila vedoucí plaveckého bazénu Marcela Kůrková. Programem bude malé návštěvník provázet maskot letošního programu, jehož jméno je s Vánocemi neodmyslitelně spojeno.

„Vánoce v aquaparku“ pořádá a organizačně zajišťuje plavecký bazén pod hlavičkou Služeb města Jindřichův Hradec, a to se svým týmem zaměstnanců a externích pracovníků. Udělá tak tečku za vydařenou letní sezónou, v níže jako jeden z malá bazénů v České republice zajišťuje celé prázdniny současně provoz venkovních i vnitřních bazénů. Průměrná denní návštěva se díky tomu blížila k tisícovce osob.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality