Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Pro uživatele permanentních čipů, kterým by v červnu končila platnost kreditů, je důležitá informace, že si ji bezproblémově prodlouží kdykoliv od 1. července. Uzavírka se jich negativně nedotkne a o své kredity se nemusí bát.

Platnost permanentek

V případě, že držiteli končí platnost čipu, nehraje pro něj uzavření provozu v červnu žádnou roli.

Jakmile bude mít možnost si kredit dobít, obsluha recepce nejdříve prodlouží platnost o počet dnů, kdy si kredit pomyslně nemohl dobít.

Následně čeká takového držitele stejně dobití částky 300 Kč, čímž prodlouží platnost celé částky na čipu. 

Možnosti dobití:

  • Kdykoliv od 1. července na hlavní pokladně krytého bazénu.
  • V otevírací době letního areálu aquaparku ve dnech v červnu, kdy bude otevřen (viz Provozní doba letního areálu).
  • Ve stanovených úředních hodinách nejdéle od 24. do 28. června (aktuální informace ZDE).

Rekonstrukce prostor

Důvodem rekonstrukce je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti. 

Červen byl vybrán z důvodu, že patří statisticky k návštěvnicky nejslabším v celém roce, a proto je přerušení provozu z pohledu zájmu uživatelů i ekonomiky nejméně bolestné.

Dle vývoje počasí v červnu se předpokládá, že veřejnost dostane možnost využívat areál venkovního aquaparku.

Firma Staviservis Jindřichův Hradec, jež zakázku za 1,6 milionu korun bez DPH od města Jindřichův Hradec vyhrála, bude mít v krytých prostorách bazénu za úkol vyměnit jak dlažbu ve sprchách a přilehlých prostorách šaten pro dospělé, tak i v dětských sprchách a v bezbariérové šatně. Položen bude rovněž nový izolační systém.

Plavecký bazén využije měsíční pauzu k provedení neodkladných oprav, uskutečnění pravidelné technologické odstávky, generálnímu úklidu prostor a k realizaci dalších investic v hodnotě statisíců korun. Například je v plánu výměna halogenových výbojek za LED světelná tělesa v relaxačním bazénu, což zvýší světelný komfort a přinese významnou úsporu elektřiny, nebo finančně náročný servis UV lamp a ozonizátorů.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Volná pracovní pozice
02.07.2024
Služby města Jindřichův Hradec, Plavecký bazén Jindřichův Hradec plánují obsadit pracovní pozici:
Sezóna venkovních bazénů zahájena
18.06.2024
V úterý 18. června oficiálně zahájil sezónu venkovní aquapark. V červnu bude otevřen ve dnech s letními teplotami, a to denně od 10 do 19 hodin. Aktuální informace o provozu denně: bazen.jh.cz - letní areál.
Velikonoční prázdniny začínají v bazénu
22.03.2024
Ve čtvrtek 28. března od 10 do 12 hodin čeká na rodiny s dětmi zábavný program v bazénu. První den velikonočních prázdnin tak pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby začne vstupem zdarma. Odměna za soutěže bude připravena pro každého.
Všechny aktuality