V úterý 18. června oficiálně zahájil sezónu venkovní aquapark. V červnu bude otevřen ve dnech s letními teplotami, a to denně od 10 do 19 hodin. Aktuální informace o provozu denně: bazen.jh.cz - letní areál.

Bazény jsou přihřívány pouze solárními kolektory, a proto se první návštěvníci musí vyrovnat s teplotou vody kolem 20 stupňů Celsia. Podle vývoje počasí se teplota vody bude zvyšovat. V areálu s bazény, dětským brouzdalištěm a toboganem jsou k dispozici občerstvení u vstupu, travnaté plochy k opalování, pískoviště a pískové hřiště na přehazovanou a suchá hrací dětská zóna.

Pravidelní návštěvníci krytého bazénu mohou ke vstupu využívat čipy, které jim umožní nejlevnější vstup a možnost ovlivnit si délku pobytu.

V provozu od 10 do 19 hodin je letní pokladna, kde si zájemci z řad držitelů permanentek mohou i dobít své čipy a zkontrolovat platnost.

Ve dnech s nepříznivým počasím bude venkovní areál uzavřen. Aktuální informace o provozu denně: bazen.jh.cz (letní areál).

Vnitřní bazény zůstávají až do 30. června uzavřeny kvůli opravám dlažby ve sprchách.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Volná pracovní pozice
02.07.2024
Služby města Jindřichův Hradec, Plavecký bazén Jindřichův Hradec plánují obsadit pracovní pozici:
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června a informace pro držitele permanentek
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Pro uživatele permanentních čipů, kterým by v červnu končila platnost kreditů, je důležitá informace, že si ji bezproblémově prodlouží kdykoliv od 1. července. Uzavírka se jich negativně nedotkne a o své kredity se nemusí bát.
Velikonoční prázdniny začínají v bazénu
22.03.2024
Ve čtvrtek 28. března od 10 do 12 hodin čeká na rodiny s dětmi zábavný program v bazénu. První den velikonočních prázdnin tak pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby začne vstupem zdarma. Odměna za soutěže bude připravena pro každého.
Všechny aktuality