Sauny již od pátku 4. prosince, a to na objednání! Alespoň část plaveckého areálu bude pro veřejnost otevřena od čtvrtka 10. prosince. Relaxační bazén s vířivkami a divokou řekou bude následovat.

1. Sportovní bazén 25 metrů a dětský bazén budou pro veřejnost otevřeny od čtvrtka 10. prosince. Ve všedních dnech provoz od 6.30 do 21 hodin, o víkendu od 10 do 20 hodin. Otevření Relaxačního bazénu bude upřesněno.                                                                                                                Parní kabina musí kvůli nařízení vlády zůstat uzavřena. 

2. Provoz saun bude zahájen v pátek 4. prosince, a to – s ohledem na nařízená omezení – v režimu na objednání (telefonické objednávky na tel. 601 576 690 od 14 do 18 hodin).

3. Vaničkové plavání pro objednané klienty Plavecké školy JH od pátku 4. prosince, kurzy Kojenci a batolata Plavecké školy JH od pondělí 7. prosince (pro účastníky kurzů). Pro veřejnost není od 4. prosince možné kvůli platnému omezení (nízký počet osob na 15 metrů čtverečních).

Odpolední kurzy Plavecké školy JH v prostorách sportovního bazénu jsou plánovány v týdnu od 14. prosince.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Výtvarná soutěž 30 let bazénu
07.10.2021
Městský Plavecký bazén Jindřichův Hradec - Služby města Jindřichův Hradec vyhlašují Výtvarnou soutěž pro děti ke kulatému jubileu 30 let bazénu. Kreslit a tvořit mohou děti do 15 let. Uzávěrka je v pátek 12. listopadu.
Podnájem prostor v suterénu bazénu
05.10.2021
V suterénu plaveckého bazénu jsou k podnájmu nebytové prostory, které původně sloužily jako kosmetika. Přímo sousedí s vaničkovým centrem. Vhodné jsou i pro jinou službu, která vhodně doplní hlavní činnost bazénu.
30 let bazénu
27.09.2021
Městský bazén si v těchto dnech připomíná významné jubileum, a to 30 let od otevření v roce 1991. Zaměstnanci plaveckého bazénu, který provozují Služby města Jindřichův Hradec, připomenou kulaté výročí sérií akcí, které vyvrcholí v sobotu 27. listopadu.
Všechny aktuality