Sauny již od pátku 4. prosince, a to na objednání! Alespoň část plaveckého areálu bude pro veřejnost otevřena od čtvrtka 10. prosince. Relaxační bazén s vířivkami a divokou řekou bude následovat.

1. Sportovní bazén 25 metrů a dětský bazén budou pro veřejnost otevřeny od čtvrtka 10. prosince. Ve všedních dnech provoz od 6.30 do 21 hodin, o víkendu od 10 do 20 hodin. Otevření Relaxačního bazénu bude upřesněno.                                                                                                                Parní kabina musí kvůli nařízení vlády zůstat uzavřena. 

2. Provoz saun bude zahájen v pátek 4. prosince, a to – s ohledem na nařízená omezení – v režimu na objednání (telefonické objednávky na tel. 601 576 690 od 14 do 18 hodin).

3. Vaničkové plavání pro objednané klienty Plavecké školy JH od pátku 4. prosince, kurzy Kojenci a batolata Plavecké školy JH od pondělí 7. prosince (pro účastníky kurzů). Pro veřejnost není od 4. prosince možné kvůli platnému omezení (nízký počet osob na 15 metrů čtverečních).

Odpolední kurzy Plavecké školy JH v prostorách sportovního bazénu jsou plánovány v týdnu od 14. prosince.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality