Sauny již od pátku 4. prosince, a to na objednání! Alespoň část plaveckého areálu bude pro veřejnost otevřena od čtvrtka 10. prosince. Relaxační bazén s vířivkami a divokou řekou bude následovat.

1. Sportovní bazén 25 metrů a dětský bazén budou pro veřejnost otevřeny od čtvrtka 10. prosince. Ve všedních dnech provoz od 6.30 do 21 hodin, o víkendu od 10 do 20 hodin. Otevření Relaxačního bazénu bude upřesněno.                                                                                                                Parní kabina musí kvůli nařízení vlády zůstat uzavřena. 

2. Provoz saun bude zahájen v pátek 4. prosince, a to – s ohledem na nařízená omezení – v režimu na objednání (telefonické objednávky na tel. 601 576 690 od 14 do 18 hodin).

3. Vaničkové plavání pro objednané klienty Plavecké školy JH od pátku 4. prosince, kurzy Kojenci a batolata Plavecké školy JH od pondělí 7. prosince (pro účastníky kurzů). Pro veřejnost není od 4. prosince možné kvůli platnému omezení (nízký počet osob na 15 metrů čtverečních).

Odpolední kurzy Plavecké školy JH v prostorách sportovního bazénu jsou plánovány v týdnu od 14. prosince.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Platnost permanentních čipů bude prodloužena
17.02.2021
Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
Přihlášky na příměstský tábor jsou v běhu
17.02.2021
Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své děti do letního prázdninového příměstského tábora v bazénu, již mohou podávat své závazné přihlášky. Platby budou požadovány až těsně před nástupem.
Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Všechny aktuality