Venkovní aquapark se v neděli otevře pro účastníky městského pokusu o rekord. Akce se koná v neděli 4. června od 13 hodin.

Přidejte se k pokusu o rekord "Rozmarné léto u Vajgaru"

V rámci Dnů města se město Jindřichův Hradec rozhodlo uspořádat další pokus o rekord.  Letos nese název „Rozmarné léto u Vajgaru“ a koná se v neděli 4. června od 13:00 v prostorách venkovního jindřichohradeckého aquaparku (vstup přes letní pokladnu).

Rekordy mají ve městě nad Vajgarem velkou tradici, již čtyřikrát byl zapsán Jindřichův Hradec do České knihy rekordů. Jednalo se o rekordy: Nejvíc Bílých paní na jednom místě, Největší pětilistá růže tvořená lidmi, Vlak sestavený z největšího počtu lidí a Olympijské kruhy sestavené z největšího množství lidí. 

V letošním roce nese pokus o rekord název Rozmarné léto u Vajgaru  a jedná se o ustanovení nového rekordu největšího počtu lidí na pláži u městského rybníka. 

Máte zájem podílet se na dalším pokusu o zápis do České knihy rekordů? Pak neváhejte a přijďte v neděli 4. června ve 13 hodin do venkovního aquaparku, abyste byli nejen přímými účastníky této zajímavé akce, ale získali také jedno z 500 stylových triček na památku. Registrace dopředu byla možná, ale volná místa jsou ještě stále k dispozici!

Proužkatá trička budou k dispozici pro účastníky na místě v registračním stánku. Další plážové vybavení a oblečení si mohou účastníci přinést dle libosti. Pivo přijde na místo čepovat starosta a také místostarostové města. Celé odpoledne bude provázet retro hudba a slovem provázet moderátor Michal Arnošt. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

14 let od modernizace bazénu
16.11.2023
Prodloužený víkend v bazénu zpestří v pátek soutěže pro děti. Ty mají od 10 do 12 hodin vstup zdarma.
Dárek z bazénu pod stromeček!
06.11.2023
Sháníte vánoční dárek? Udělejte svým blízkým radost, darujte jim relax! Dárkové poukazy jsou v prodejci na recepci bazénu.
Inzerát na plavčíka
06.11.2023
V rámci našeho týmu se uvolnila pracovní pozice "PLAVČÍK". Máte zájem? Přihlašte se, pošlete nám informace o sobě.
Všechny aktuality