Venkovní aquapark se v neděli otevře pro účastníky městského pokusu o rekord. Akce se koná v neděli 4. června od 13 hodin.

Přidejte se k pokusu o rekord "Rozmarné léto u Vajgaru"

V rámci Dnů města se město Jindřichův Hradec rozhodlo uspořádat další pokus o rekord.  Letos nese název „Rozmarné léto u Vajgaru“ a koná se v neděli 4. června od 13:00 v prostorách venkovního jindřichohradeckého aquaparku (vstup přes letní pokladnu).

Rekordy mají ve městě nad Vajgarem velkou tradici, již čtyřikrát byl zapsán Jindřichův Hradec do České knihy rekordů. Jednalo se o rekordy: Nejvíc Bílých paní na jednom místě, Největší pětilistá růže tvořená lidmi, Vlak sestavený z největšího počtu lidí a Olympijské kruhy sestavené z největšího množství lidí. 

V letošním roce nese pokus o rekord název Rozmarné léto u Vajgaru  a jedná se o ustanovení nového rekordu největšího počtu lidí na pláži u městského rybníka. 

Máte zájem podílet se na dalším pokusu o zápis do České knihy rekordů? Pak neváhejte a přijďte v neděli 4. června ve 13 hodin do venkovního aquaparku, abyste byli nejen přímými účastníky této zajímavé akce, ale získali také jedno z 500 stylových triček na památku. Registrace dopředu byla možná, ale volná místa jsou ještě stále k dispozici!

Proužkatá trička budou k dispozici pro účastníky na místě v registračním stánku. Další plážové vybavení a oblečení si mohou účastníci přinést dle libosti. Pivo přijde na místo čepovat starosta a také místostarostové města. Celé odpoledne bude provázet retro hudba a slovem provázet moderátor Michal Arnošt. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality