Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
  • Končí nebo již skončila platnost vašeho kreditu, která se počítá 2 roky od posledního "nabití" - doplnění kreditu.
  • Máte na svém permanentním čipu dost peněz, ale z důvodu uzavření bazénu i saun je nemůžete čerpat.

Pokud se vás jedna z těchto situací týká, nemusíte se obávat. Váš kredit ani "nepropadne" ani o jeho možnost čerpání nepřijdete.

Platnost permanentních čipů - kreditů bude prodloužena.

Podmínkou je, že držitel permanentky požádá o prodloužení při první osobní návštěvě po znovuotevření bazénu, a to na recepci bazénu.

Doba prodloužení bude záviset na délce uzavření bazénu. Jakmile bude známa, informace se objeví v sekci Aktuality. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Vánoce v bazénu
23.08.2021
Tradiční akce "Vánoce v aquaparku" se uskuteční pod názvem "Vánoce v bazénu". S ohledem na počasí jsme se dějství rozhodli přesunout do vnitřních bazénů.
Inzerát plavčík
12.08.2021
PRACOVNÍ POZICE PLAVČÍK - Plavecký bazén Jindřichův Hradec, Služby města Jindřichův Hradec, nabízí pracovní pozici "PLAVČÍK". Nástup možný již od září.
Od 1. července 10 - 20 hodin
01.07.2021
Od čtvrtka 1. července vstupuje jindřichohradecký bazén, který je nejmodernějším a nejoblíbenějším bazénovým areálem na jihu Čech, do hlavní letní sezony. Až do 31. srpna bude mít otevřeno denně včetně víkendů a svátků 10.00 - 20.00 hodin.
Všechny aktuality