Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
  • Končí nebo již skončila platnost vašeho kreditu, která se počítá 2 roky od posledního "nabití" - doplnění kreditu.
  • Máte na svém permanentním čipu dost peněz, ale z důvodu uzavření bazénu i saun je nemůžete čerpat.

Pokud se vás jedna z těchto situací týká, nemusíte se obávat. Váš kredit ani "nepropadne" ani o jeho možnost čerpání nepřijdete.

Platnost permanentních čipů - kreditů bude prodloužena.

Podmínkou je, že držitel permanentky požádá o prodloužení při první osobní návštěvě po znovuotevření bazénu, a to na recepci bazénu.

Doba prodloužení bude záviset na délce uzavření bazénu. Jakmile bude známa, informace se objeví v sekci Aktuality. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Návštěvníci musí splnit podmínky pro vstup stanovené státem
17.06.2021
Pro vstup do vniřních bazénů - stejně jako do venkovního aquaparku - musí návštěvníci splnit podmínky Ministerstva zdravotnictví ČR v souvislosti s Covid 19.
Venkovní aquapark otevírá ve čtvrtek 17. června
17.06.2021
Areál venkovního aquaparku otevře své brány poprvé ve čtvrtek 17. června ve 13 hodin. V červnu se provoz řídí počasím - aktuální informace na www nebo recepce tel. 384 321 236. Ve všedních dnech v červnu je areál pro veřejnost otevřen od 13 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 19 hodin.
Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči se 19. června nekoná
04.06.2021
V sobotu 19. června se Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči nekoná, ale v sobotu 26. června se na vás opět těšíme! Rodiče s nejmenšími dětmi mají v sobotu k dispozici dětský bazén hodinu před otevírací dobou, a to od 9 do 10 hodin.
Všechny aktuality