Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
  • Končí nebo již skončila platnost vašeho kreditu, která se počítá 2 roky od posledního "nabití" - doplnění kreditu.
  • Máte na svém permanentním čipu dost peněz, ale z důvodu uzavření bazénu i saun je nemůžete čerpat.

Pokud se vás jedna z těchto situací týká, nemusíte se obávat. Váš kredit ani "nepropadne" ani o jeho možnost čerpání nepřijdete.

Platnost permanentních čipů - kreditů bude prodloužena.

Podmínkou je, že držitel permanentky požádá o prodloužení při první osobní návštěvě po znovuotevření bazénu, a to na recepci bazénu.

Doba prodloužení bude záviset na délce uzavření bazénu. Jakmile bude známa, informace se objeví v sekci Aktuality. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality