Na pátek 4. února připadají pololetní prázdniny s otevírací dobou bazénů 10 - 21 hodin (prodloužená otevírací doba do 21 hodin). Od 10 do 13 hodin se odehraje zábavný program pro děti "Za vysvědčení do bazénu".

Zábavný program pro rodiny s dětmi „Za vysvědčení do bazénu“ od 10 do 13 hodin je vhodný jak pro děti školou povinné, tak pro rodiny s dětmi s dětmi ve věku již od 3 let.

Hry a soutěže budou lektorkami Plavecké školy Jindřichův Hradec připraveny jak v bazénech, tak i na souši. 

Název „za vysvědčení“ je pouze symbolický, s sebou ho školáci mít nemusí a odměna čeká na každého účastníka bez ohledu na jeho věk a bez ohledu na jeho známky.

Hlavním dárkem za půlroční snahu je pak pro děti do 15 let vstup zdarma.

Texová zpráva

Na pátek 4. února připadají pololetní prázdniny. V Plaveckém bazénu Jindřichův Hrade bude tento den platit otevírací doba od 10 do 21 hodin a díky pololetnímu volnu je zde také o důvod navíc, proč do městského vodního stánku zavítat.

Od 10 do 13 hodin se zde odehraje zábavný program pro rodiny s dětmi „Za vysvědčení do bazénu“. V bazénech i na souši budou lektorkami Plavecké školy Jindřichův Hradec zajišťovány hry a soutěže, které jsou vhodné jak pro děti školou povinné, tak i pro ty mladší z mateřských škol. Název „za vysvědčení“ je pouze symbolický. „Vysvědčení s sebou školáci mít určitě nemusí a odměna čeká na každého účastníka bez ohledu na jeho věk a bez ohledu na jeho známky. Tím hlavním dárkem je pro návštěvníky do 15 let vstup zdarma po dobu akce. Děti do 12 let musí mít s sebou doprovod osoby starší 18 let,“ dodává vedoucí bazénu Marcela Kůrková.

Sportovní bazén 25 metrů bude v pátek od 10 do 13 hodin rezervován pro účastníky soutěží. Rekreační plavci by tak ve svém zájmu spíše měli využít otevírací dobu od 13 do 21 hodin.

S ohledem a prodloužený víkend očekává největší a nejmodernější bazén v Jihočeském kraji v sobotu a v neděli zvýšenou návštěvnost. Víkendová otevírací doba je 10 až 20 hodin. V sobotu se rodiče těch nejmenších plaváčků mohou těšit na oblíbené Sobotní koupání dětí do 1 roku s rodiči, které mohou navštívit hodinu před otevírací dobou, a to do 9 do 10 hodin.

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality