Společnost Služby města Jindřichův Hradec s. r. o. (SMJH) se přihlásila do programu podpory aktivit dětí a mládeže „My v tom Jihočechy nenecháme“.

Žádat o příspěvek prostřednictvím SMJH mohou i účastníci kurzů Plavecké školy Jindřichův Hradec. Ta působí při plaveckém bazénu, který je jedním ze středisek SMJH.

Žadatelé o příspěvek vyplní žádost na předepsaném formuláři a přiloží nezbytné přílohy. Případné bližší informace a žádost ke stažení: 

https://myvtomjihocechynenechame.cz/podpora-aktivit-deti-mladeze

Vyplněnou žádost + povinnou přílohu přineste osobně do kanceláře Plavecké školy JH (1. patro bazénu, 2. dveře) nebo vhoďte do schránky u vchodu s označením obálky „žádost o příspěvek“, a to nejpozději do 27. října 2022.

Nad rámec žádosti, prosím, uveďte:

  • kurz, který dítě navštěvuje
  • částku, kterou požadujete
  • telefonní číslo pro případ, že bude potřeba některé údaje doplnit
Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality