K provozu sportovního bazénu a dětského bazénu přibyl také relaxační bazén s vířivkami a vodními atrakcemi. Mimo provoz zůstává pouze parní kabina, a to z důvodu nařízení vlády.

Relaxační bazén je ve všedních dnech možnost navštívit od 6.30 do 21 hodin. O víkendech od 10 do 20 hodin, a to bez omezení. Z důvodu nařízení Vlády ČR je pouze mimo provoz parní kabina. 

Provoz sportovního bazénu 25 metrů je pro veřejnost omezen v době, kdy je využíván sportovními kluby a organizacemi. Stejně tak i dětský bazén. Více: Obsazenost drah nebo Otevírací či Provozní doba pro veřejnost. 

O další nejbližší budoucnosti provozu bazénu rozhodne s největší pravděpodobností Vláda ČR na svém zasedání v pondělí 14. prosince. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality