K provozu sportovního bazénu a dětského bazénu přibyl také relaxační bazén s vířivkami a vodními atrakcemi. Mimo provoz zůstává pouze parní kabina, a to z důvodu nařízení vlády.

Relaxační bazén je ve všedních dnech možnost navštívit od 6.30 do 21 hodin. O víkendech od 10 do 20 hodin, a to bez omezení. Z důvodu nařízení Vlády ČR je pouze mimo provoz parní kabina. 

Provoz sportovního bazénu 25 metrů je pro veřejnost omezen v době, kdy je využíván sportovními kluby a organizacemi. Stejně tak i dětský bazén. Více: Obsazenost drah nebo Otevírací či Provozní doba pro veřejnost. 

O další nejbližší budoucnosti provozu bazénu rozhodne s největší pravděpodobností Vláda ČR na svém zasedání v pondělí 14. prosince. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Výtvarná soutěž 30 let bazénu
07.10.2021
Městský Plavecký bazén Jindřichův Hradec - Služby města Jindřichův Hradec vyhlašují Výtvarnou soutěž pro děti ke kulatému jubileu 30 let bazénu. Kreslit a tvořit mohou děti do 15 let. Uzávěrka je v pátek 12. listopadu.
Podnájem prostor v suterénu bazénu
05.10.2021
V suterénu plaveckého bazénu jsou k podnájmu nebytové prostory, které původně sloužily jako kosmetika. Přímo sousedí s vaničkovým centrem. Vhodné jsou i pro jinou službu, která vhodně doplní hlavní činnost bazénu.
30 let bazénu
27.09.2021
Městský bazén si v těchto dnech připomíná významné jubileum, a to 30 let od otevření v roce 1991. Zaměstnanci plaveckého bazénu, který provozují Služby města Jindřichův Hradec, připomenou kulaté výročí sérií akcí, které vyvrcholí v sobotu 27. listopadu.
Všechny aktuality