K provozu sportovního bazénu a dětského bazénu přibyl také relaxační bazén s vířivkami a vodními atrakcemi. Mimo provoz zůstává pouze parní kabina, a to z důvodu nařízení vlády.

Relaxační bazén je ve všedních dnech možnost navštívit od 6.30 do 21 hodin. O víkendech od 10 do 20 hodin, a to bez omezení. Z důvodu nařízení Vlády ČR je pouze mimo provoz parní kabina. 

Provoz sportovního bazénu 25 metrů je pro veřejnost omezen v době, kdy je využíván sportovními kluby a organizacemi. Stejně tak i dětský bazén. Více: Obsazenost drah nebo Otevírací či Provozní doba pro veřejnost. 

O další nejbližší budoucnosti provozu bazénu rozhodne s největší pravděpodobností Vláda ČR na svém zasedání v pondělí 14. prosince. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Platnost permanentních čipů bude prodloužena
17.02.2021
Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
Přihlášky na příměstský tábor jsou v běhu
17.02.2021
Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své děti do letního prázdninového příměstského tábora v bazénu, již mohou podávat své závazné přihlášky. Platby budou požadovány až těsně před nástupem.
Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Všechny aktuality