K provozu sportovního bazénu a dětského bazénu přibyl také relaxační bazén s vířivkami a vodními atrakcemi. Mimo provoz zůstává pouze parní kabina, a to z důvodu nařízení vlády.

Relaxační bazén je ve všedních dnech možnost navštívit od 6.30 do 21 hodin. O víkendech od 10 do 20 hodin, a to bez omezení. Z důvodu nařízení Vlády ČR je pouze mimo provoz parní kabina. 

Provoz sportovního bazénu 25 metrů je pro veřejnost omezen v době, kdy je využíván sportovními kluby a organizacemi. Stejně tak i dětský bazén. Více: Obsazenost drah nebo Otevírací či Provozní doba pro veřejnost. 

O další nejbližší budoucnosti provozu bazénu rozhodne s největší pravděpodobností Vláda ČR na svém zasedání v pondělí 14. prosince. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Koupání pro děti do 1 roku 12. prosince bude!
11.12.2020
Není vašemu dítěti ještě ani 1 rok, čímž vám obecně platná hygienická vyhláška znemožňuje jít běžně do bazénu? Využijte stejně jako ostatní nabídky "sobotního koupání" v našem dětském bazénu. V sobotu 12. prosince od 9 do 18 hodin.
Sauny otevřeny již od pátku 4. prosince!
02.12.2020
Saunisté dostanou možnost navštívit prostory Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec již od pátku 4. prosince! Kvůli nutnosti omezit kapacitu pojedou sauny v režimu "na objednání".
Všechny aktuality