V týdnu od 6. do 10. února se změní otevírací doba bazénů. Sauny v suterénu budou otevřeny v tradičních dnech a tradičním režimu beze změn.

Bazény budou přístupné od pondělí 6. února až do pátku 10. února denně od 10.00 do 20.00 hodin. 

K dispozici po celou otevírací dobu:

Relaxační bazén (divoká řeka, parní kabina, vířivky, vodní atrakce)

Dětské bazény (brouzdaliště se skluzavkou a dětský relaxační bazén)

Sportovní bazén - až na výjimky všech 6 drah. Detailně v rozpisu drah 

Příležitost na výlet je to jak pro rodiny z Jindřichohradecka, které na prázdniny zůstávají doma, tak například pro maminky na mateřské dovolené. Ty budou mít po celou dobu k dispozici dětské bazény. A současně je to tip i pro obyvatele z okolních regionů, kteří jindřichohradecký bazén využívají jako výletní cíl. V prázdninovém týdnu domácího okresu panuje ve vodním areálu tradičně klid, a všichni si mohou užít pohodovou atmosféru.

Sauny budou v týdnu 6. až 10. února otevřeny v tradičních časech 14.30 - 21.00 hod. a v tradičních režimech: pondělí a středa muži, úterý a čtvrtek ženy, pátek a víkend sauny společné. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Okresní plavecké závody
19.03.2023
V úterý 21. března a ve středu 22. března dopoledne se v prostorách sportovního bazénu odehraje dějství již 25. ročníku Okresních plaveckých závodů žáků základních škol.
Tip na den pololetních prázdniny - pátek 3. února
28.01.2023
V pátek 3. února, v den pololetních prázdnin, budou naše bazény otevřeny od 10.00 do 21.00 hodin. A máme odměnu pro všechny děti školou povinné - i ty předškolní!
Uzavření bazénu v sobotu 21. ledna
17.01.2023
V sobotu 21. ledna nebude moci veřejnost využívat bazény.
Všechny aktuality