V týdnu od 6. do 10. února se změní otevírací doba bazénů. Sauny v suterénu budou otevřeny v tradičních dnech a tradičním režimu beze změn.

Bazény budou přístupné od pondělí 6. února až do pátku 10. února denně od 10.00 do 20.00 hodin. 

K dispozici po celou otevírací dobu:

Relaxační bazén (divoká řeka, parní kabina, vířivky, vodní atrakce)

Dětské bazény (brouzdaliště se skluzavkou a dětský relaxační bazén)

Sportovní bazén - až na výjimky všech 6 drah. Detailně v rozpisu drah 

Příležitost na výlet je to jak pro rodiny z Jindřichohradecka, které na prázdniny zůstávají doma, tak například pro maminky na mateřské dovolené. Ty budou mít po celou dobu k dispozici dětské bazény. A současně je to tip i pro obyvatele z okolních regionů, kteří jindřichohradecký bazén využívají jako výletní cíl. V prázdninovém týdnu domácího okresu panuje ve vodním areálu tradičně klid, a všichni si mohou užít pohodovou atmosféru.

Sauny budou v týdnu 6. až 10. února otevřeny v tradičních časech 14.30 - 21.00 hod. a v tradičních režimech: pondělí a středa muži, úterý a čtvrtek ženy, pátek a víkend sauny společné. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality