Podle Usnesení Vlády ČR, které bylo zveřejněno 1. prosince , je provoz bazénů a saun s omezením 15 metrů čtverečních na osobu nově umožněn. Je to sice citelné omezení, ale intenzivně pracujeme na otevření. Přesnější informace zveřejníme 2. prosince.

Sauny - v režimu na objednání, s omezenou kapacitou na polovinu a bez Bylinné sauny, jejíž provoz bude podle platného nařízení znemožněn - otevřeme ještě v prvním prosincovém týdnu.

Vaničkové plavání pro děti od 3 do 6 měsíců se rozbíhá již od 4. prosince. 

Pokud jde o bazény, musí být nejdříve napuštěny, nahřáty a odebrány vzorky vody. Provozovatelé bazénů dopředu upozorňovali, že na znovuobnovení provozu potřebují cca 10 až 14 dní. Bohužel, opět jsme se o možnosti otevřít dozvěděli na poslední chvíli - k úpravě 3. stupně PES došlo 30. 11. Původní verze, o které jsme byli několik týdnů ujišťováni státem, že je dogma a můžeme si jí být jisti, ekonomický provoz neumožňovala (10 osob včetně zaměstnanců na areál...). Děkujeme za trpělivost a těšíme se na všechny návštěvníky. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality