Podle Usnesení Vlády ČR, které bylo zveřejněno 1. prosince , je provoz bazénů a saun s omezením 15 metrů čtverečních na osobu nově umožněn. Je to sice citelné omezení, ale intenzivně pracujeme na otevření. Přesnější informace zveřejníme 2. prosince.

Sauny - v režimu na objednání, s omezenou kapacitou na polovinu a bez Bylinné sauny, jejíž provoz bude podle platného nařízení znemožněn - otevřeme ještě v prvním prosincovém týdnu.

Vaničkové plavání pro děti od 3 do 6 měsíců se rozbíhá již od 4. prosince. 

Pokud jde o bazény, musí být nejdříve napuštěny, nahřáty a odebrány vzorky vody. Provozovatelé bazénů dopředu upozorňovali, že na znovuobnovení provozu potřebují cca 10 až 14 dní. Bohužel, opět jsme se o možnosti otevřít dozvěděli na poslední chvíli - k úpravě 3. stupně PES došlo 30. 11. Původní verze, o které jsme byli několik týdnů ujišťováni státem, že je dogma a můžeme si jí být jisti, ekonomický provoz neumožňovala (10 osob včetně zaměstnanců na areál...). Děkujeme za trpělivost a těšíme se na všechny návštěvníky. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Od 1. července 10 - 20 hodin
01.07.2021
Od čtvrtka 1. července vstupuje jindřichohradecký bazén, který je nejmodernějším a nejoblíbenějším bazénovým areálem na jihu Čech, do hlavní letní sezony. Až do 31. srpna bude mít otevřeno denně včetně víkendů a svátků 10.00 - 20.00 hodin.
Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči
29.06.2021
V červenci se Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči koná v termínu 10. a 17. července. Rodiče s nejmenšími dětmi mají v sobotu k dispozici dětský bazén hodinu před otevírací dobou, a to od 9 do 10 hodin
Návštěvníci musí splnit podmínky pro vstup stanovené státem
17.06.2021
Pro vstup do vniřních bazénů - stejně jako do venkovního aquaparku - musí návštěvníci splnit podmínky Ministerstva zdravotnictví ČR v souvislosti s Covid 19.
Všechny aktuality