Podle Usnesení Vlády ČR, které bylo zveřejněno 1. prosince , je provoz bazénů a saun s omezením 15 metrů čtverečních na osobu nově umožněn. Je to sice citelné omezení, ale intenzivně pracujeme na otevření. Přesnější informace zveřejníme 2. prosince.

Sauny - v režimu na objednání, s omezenou kapacitou na polovinu a bez Bylinné sauny, jejíž provoz bude podle platného nařízení znemožněn - otevřeme ještě v prvním prosincovém týdnu.

Vaničkové plavání pro děti od 3 do 6 měsíců se rozbíhá již od 4. prosince. 

Pokud jde o bazény, musí být nejdříve napuštěny, nahřáty a odebrány vzorky vody. Provozovatelé bazénů dopředu upozorňovali, že na znovuobnovení provozu potřebují cca 10 až 14 dní. Bohužel, opět jsme se o možnosti otevřít dozvěděli na poslední chvíli - k úpravě 3. stupně PES došlo 30. 11. Původní verze, o které jsme byli několik týdnů ujišťováni státem, že je dogma a můžeme si jí být jisti, ekonomický provoz neumožňovala (10 osob včetně zaměstnanců na areál...). Děkujeme za trpělivost a těšíme se na všechny návštěvníky. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Platnost permanentních čipů bude prodloužena
17.02.2021
Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
Přihlášky na příměstský tábor jsou v běhu
17.02.2021
Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své děti do letního prázdninového příměstského tábora v bazénu, již mohou podávat své závazné přihlášky. Platby budou požadovány až těsně před nástupem.
Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Všechny aktuality