Podle Usnesení Vlády ČR, které bylo zveřejněno 1. prosince , je provoz bazénů a saun s omezením 15 metrů čtverečních na osobu nově umožněn. Je to sice citelné omezení, ale intenzivně pracujeme na otevření. Přesnější informace zveřejníme 2. prosince.

Sauny - v režimu na objednání, s omezenou kapacitou na polovinu a bez Bylinné sauny, jejíž provoz bude podle platného nařízení znemožněn - otevřeme ještě v prvním prosincovém týdnu.

Vaničkové plavání pro děti od 3 do 6 měsíců se rozbíhá již od 4. prosince. 

Pokud jde o bazény, musí být nejdříve napuštěny, nahřáty a odebrány vzorky vody. Provozovatelé bazénů dopředu upozorňovali, že na znovuobnovení provozu potřebují cca 10 až 14 dní. Bohužel, opět jsme se o možnosti otevřít dozvěděli na poslední chvíli - k úpravě 3. stupně PES došlo 30. 11. Původní verze, o které jsme byli několik týdnů ujišťováni státem, že je dogma a můžeme si jí být jisti, ekonomický provoz neumožňovala (10 osob včetně zaměstnanců na areál...). Děkujeme za trpělivost a těšíme se na všechny návštěvníky. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Máme otevřeno!
13.12.2020
K provozu sportovního bazénu a dětského bazénu přibyl také relaxační bazén s vířivkami a vodními atrakcemi. Mimo provoz zůstává pouze parní kabina, a to z důvodu nařízení vlády.
Koupání pro děti do 1 roku 12. prosince bude!
11.12.2020
Není vašemu dítěti ještě ani 1 rok, čímž vám obecně platná hygienická vyhláška znemožňuje jít běžně do bazénu? Využijte stejně jako ostatní nabídky "sobotního koupání" v našem dětském bazénu. V sobotu 12. prosince od 9 do 18 hodin.
Všechny aktuality