Podle Usnesení Vlády ČR, které bylo zveřejněno 1. prosince , je provoz bazénů a saun s omezením 15 metrů čtverečních na osobu nově umožněn. Je to sice citelné omezení, ale intenzivně pracujeme na otevření. Přesnější informace zveřejníme 2. prosince.

Sauny - v režimu na objednání, s omezenou kapacitou na polovinu a bez Bylinné sauny, jejíž provoz bude podle platného nařízení znemožněn - otevřeme ještě v prvním prosincovém týdnu.

Vaničkové plavání pro děti od 3 do 6 měsíců se rozbíhá již od 4. prosince. 

Pokud jde o bazény, musí být nejdříve napuštěny, nahřáty a odebrány vzorky vody. Provozovatelé bazénů dopředu upozorňovali, že na znovuobnovení provozu potřebují cca 10 až 14 dní. Bohužel, opět jsme se o možnosti otevřít dozvěděli na poslední chvíli - k úpravě 3. stupně PES došlo 30. 11. Původní verze, o které jsme byli několik týdnů ujišťováni státem, že je dogma a můžeme si jí být jisti, ekonomický provoz neumožňovala (10 osob včetně zaměstnanců na areál...). Děkujeme za trpělivost a těšíme se na všechny návštěvníky. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Aktuální volná pracovní pozice
06.04.2026
Plavecký bazén Jindřichův Hradec hledá zájemce o volnou pozici "Recepční". Máte příjemné vystupování, rádi komunikujete, umíte pracovat s penězi a dokážete si zorganizovat práci? Pak možná hledáme právě Vás!
Velikonoce v bazénu začnou nadílkou pro děti
28.03.2026
Naše bazény a sauny jsou tu pro vás i o Velikonocích. Na čtvrtek 2. dubna, první den velikonočních prázdnin, je připravena Velikonoční nadílka aneb cesta za velikonočním pokladem, a to v čase 10:00-12:00 hodin.
V sobotu 18. dubna bazén uzavřen
14.01.2026
Z důvodu závodů v plavání budou všechny bazény v sobotu 18. dubna uzavřeny. Služby sauny mohou zájemci využívat bez omezení v tradičním čase 14:30-21:00.
Všechny aktuality