Podle Usnesení Vlády ČR, které bylo zveřejněno 1. prosince , je provoz bazénů a saun s omezením 15 metrů čtverečních na osobu nově umožněn. Je to sice citelné omezení, ale intenzivně pracujeme na otevření. Přesnější informace zveřejníme 2. prosince.

Sauny - v režimu na objednání, s omezenou kapacitou na polovinu a bez Bylinné sauny, jejíž provoz bude podle platného nařízení znemožněn - otevřeme ještě v prvním prosincovém týdnu.

Vaničkové plavání pro děti od 3 do 6 měsíců se rozbíhá již od 4. prosince. 

Pokud jde o bazény, musí být nejdříve napuštěny, nahřáty a odebrány vzorky vody. Provozovatelé bazénů dopředu upozorňovali, že na znovuobnovení provozu potřebují cca 10 až 14 dní. Bohužel, opět jsme se o možnosti otevřít dozvěděli na poslední chvíli - k úpravě 3. stupně PES došlo 30. 11. Původní verze, o které jsme byli několik týdnů ujišťováni státem, že je dogma a můžeme si jí být jisti, ekonomický provoz neumožňovala (10 osob včetně zaměstnanců na areál...). Děkujeme za trpělivost a těšíme se na všechny návštěvníky. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Výtvarná soutěž 30 let bazénu
27.11.2021
Do výtvarné soutěže uspořádané k 30 letům městského bazénu zaslaly děti stovky obrázků. Porota z řad zaměstnanců vybrala výtvor malých výtvarníků, kteří budou na slavnostní vyhlášení pozváni jakmile se epidemiologická situace ohledně koronaviru uklidní a v účasti nikdo nebude limitován
Sobotní koupání dětí do 1 roku s rodiči
25.11.2021
Původně zrušené Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči se nakonec v sobotu 27. listopadu uskuteční (9 - 10 hod.), a zájemci ho mohou navštívit.
Pravidla pro vstup do bazénů a saun
21.11.2021
S platností od 22. listopadu Vláda ČR změnila podmínky pro vstup návštěvníků do bazénů a saun. V souvislosti s epidemií onemocnění covid-19 tak dochází k dalšímu významnému zpřísnění.
Všechny aktuality