Do výtvarné soutěže uspořádané k 30 letům městského bazénu zaslaly děti stovky obrázků. Porota z řad zaměstnanců vybrala výtvor malých výtvarníků, kteří budou na slavnostní vyhlášení pozváni jakmile se epidemiologická situace ohledně koronaviru uklidní a v účasti nikdo nebude limitován

A kdo uspěl a komu tedy můžeme v tuto chvíli alespoň na dálku zatleskat?

Seznam výherců zveřejňujeme abecedně, pořadí bude vyhlášeno na slavnostním ceremoniálu.

  • Kategorie do 5 let: Anna Slámová, Elen Šibrová, Veronika Trenčinová, Johana Trojanová
  • Kategorie 6 - 7 let: Alois Brož, Barbora Ellederová, František Sláma, Sofie Trojanová
  • Kategorie 8 - 10 let: Ela Čejková, Barbora Dubová, Nela Hamrová, Štěpán Kadlec
  • Kategorie 11 - 15 let: Jan Fical, Anna Leblová, Alena Lorencová.

Všem autorům obrázků, které byly vyhodnoceny jako nejlepší, gratulujeme!

Jejich výtvory budou moci v příštím roce obdivovat návštěvníci městského bazénu, v němž již galerie určená pro nejmladší výtvarníky zdomácněla a těší se velké oblibě. 

Děkujeme každému, kdo svůj obrázek do bazénu doručil. Zveřejněny budou i další vytvořené výtvory. Stejné díky pak patří i rodičům, kteří poskytli svůj čas a asistenci. 

Speciální kategorii nakonec  nečekaně vytvořily i mateřské a základní školy, které se do soutěže rozhodly zapojit. Jejich pořadí zveřejníme v nejbližších dnech. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Pátek 4. února
26.01.2022
Na pátek 4. února připadají pololetní prázdniny s otevírací dobou bazénů 10 - 21 hodin (prodloužená otevírací doba do 21 hodin). Od 10 do 13 hodin se odehraje zábavný program pro děti "Za vysvědčení do bazénu".
Bazény v sobotu 15. ledna uzavřeny
03.01.2022
Pozor, v sobotu 15. ledna budou všechny bazény pro veřejnost po celý den uzavřeny! Důvodem je konání plaveckých závodů. Sauny zůstanou v provozu bez omezení a v tradičním režimu (viz "SAUNY").
Otevírací doba bazénů od 3. ledna
23.12.2021
Od 3. ledna platí ve všedních dnech otevírací doba bazénů 6.30 až 21 hodin, o víkendech jsou bazény pro veřejnost otevřeny od 10 do 20 hodin. V sobotu 15. ledna bude bazén pro veřejnost uzavřen (plavecké závody).
Všechny aktuality