Do výtvarné soutěže uspořádané k 30 letům městského bazénu zaslaly děti stovky obrázků. Porota z řad zaměstnanců vybrala výtvor malých výtvarníků, kteří budou na slavnostní vyhlášení pozváni jakmile se epidemiologická situace ohledně koronaviru uklidní a v účasti nikdo nebude limitován

A kdo uspěl a komu tedy můžeme v tuto chvíli alespoň na dálku zatleskat?

Seznam výherců zveřejňujeme abecedně, pořadí bude vyhlášeno na slavnostním ceremoniálu.

  • Kategorie do 5 let: Anna Slámová, Elen Šibrová, Veronika Trenčinová, Johana Trojanová
  • Kategorie 6 - 7 let: Alois Brož, Barbora Ellederová, František Sláma, Sofie Trojanová
  • Kategorie 8 - 10 let: Ela Čejková, Barbora Dubová, Nela Hamrová, Štěpán Kadlec
  • Kategorie 11 - 15 let: Jan Fical, Anna Leblová, Alena Lorencová.

Všem autorům obrázků, které byly vyhodnoceny jako nejlepší, gratulujeme!

Jejich výtvory budou moci v příštím roce obdivovat návštěvníci městského bazénu, v němž již galerie určená pro nejmladší výtvarníky zdomácněla a těší se velké oblibě. 

Děkujeme každému, kdo svůj obrázek do bazénu doručil. Zveřejněny budou i další vytvořené výtvory. Stejné díky pak patří i rodičům, kteří poskytli svůj čas a asistenci. 

Speciální kategorii nakonec  nečekaně vytvořily i mateřské a základní školy, které se do soutěže rozhodly zapojit. Jejich pořadí zveřejníme v nejbližších dnech. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření bazénu pro veřejnost v sobotu 25. května
22.05.2024
Celý areál plaveckého bazénu bude v sobotu 25. května uzavřen z důvodu konání závodů konání KP v plavání ml. žactva. Návštěvníci, těšíme se na vás opět v neděli 26. května (10-20 hod.)!
Vítězné školy Okresních plaveckých závodů
24.04.2024
Již 26. ročník Okresních plaveckých závodů, jehož dějištěm byl v březnu plavecký bazén, je minulostí. Tečku za ním udělalo slavnostní předání trofejí přímo ve vítězných školách.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Důvodem je výměna dlažby ve sprchách, osušovnách a toaletách. Stavební práce jsou naplánovány na jeden měsíc, a to tak, aby od 1. července mohl bazén znovu začít sloužit veřejnosti.
Všechny aktuality