STŘEDA 24. SRPNA - VÁNOCE V AQUAPARKU/BAZÉNU. Do Štědrého dne zbývají 4 měsíce! Akce kvůli počasí přesunuta do vnitřních prostor bazénů. Čas: 10.00 - 13.00 hod.

POZVÁNKA NA AKCI

STŘEDA 24. SRPNA - VÁNOCE V BAZÉNU

4 měsíce do Štědrého dne 

Stejně jako vloni jsme kvůli nepřízni počasí nuceni přesunout akci "Vánoce v aquaparku" do vnitřních prostor bazénu. A nebojte se, nasněží i tak!
Hry, soutěže, zábava, fotokoutek, tetování i vodní radovánky jsou pro všechny návštěvníky bazénu připraveny od 10.00 do 13.00 hodin. Vstup pro děti do 15 let po dobu akce zdarma (děti do 12 let musí mít kvůli bezpečnosti doprovod dospělé osoby).

Výhody akce neplatí pro skupiny.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Uzavření krytého bazénu 1.-30. června a informace pro držitele permanentek
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Pro uživatele permanentních čipů, kterým by v červnu končila platnost kreditů, je důležitá informace, že si ji bezproblémově prodlouží kdykoliv od 1. července. Uzavírka se jich negativně nedotkne a o své kredity se nemusí bát.
Velikonoční prázdniny začínají v bazénu
22.03.2024
Ve čtvrtek 28. března od 10 do 12 hodin čeká na rodiny s dětmi zábavný program v bazénu. První den velikonočních prázdnin tak pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby začne vstupem zdarma. Odměna za soutěže bude připravena pro každého.
Výsledky 26. ročníků Okresních plaveckých závodů
21.03.2024
V našem bazénu změřily 19. a 20. března své plavecké síly tři stovky žáků základních škol z Jindřichova Hradec, Kardašovy Řečice, Kunžaku, Plavska a Kamenice nad Lipou. Mladí plavci sbírali body pro své školy a každý výkon jednotlivce byl bodově ohodnocen.
Všechny aktuality