V našem bazénu se v úterý 19. března a ve středu 20. března bude závodit. Poměřit síly přijedou bezmála tři stovky přihlášených žáků základních škol. Závody se odehrají ve sportovním bazénu, provoz relaxačního bazénu bude pro veřejnost bez omezení.

🏆 Okresní plavecké závody pro I. stupeň základních škol se v úterý 19. března odehrají v prostorách sportovního bazénu v čase od 9 do 11.30 hodin.


Pořadatelem je Plavecký bazén Jindřichův Hradec se svou plaveckou školou. Uskuteční se již 26. ročník!


Veřejnost má po oba dva dny možnost sledovat dění z galerie bazénu. V úterý 19. března je začátek v 9.05 hodin: závodit se bude od 1. tříd, a to v kategoriích rekreační a sportovní. Závěr bude patřit páťákům. Tečku udělají štafety.

 

✅ Provoz rekreačního bazénu pro veřejnost nebude  omezen. K návštěvníkům může pouze ve snesitelné míře dolehnout mikrofon a fandění ze sousedního bazénu. Za to patří předem omluva. Kdo by situaci vyhodnotil jako nekomfortní, na toho se budeme těšit příští úterý a středu.


Ve středu 20. března navážou závody pro II. stupeň. Předpokládané zahájení tento den je 9.15 hodin. Závody se budou odehrávat do zhruba 11 hodin. I za tímto dnem udělají tečku štafety.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Velikonoční prázdniny začínají v bazénu
22.03.2024
Ve čtvrtek 28. března od 10 do 12 hodin čeká na rodiny s dětmi zábavný program v bazénu. První den velikonočních prázdnin tak pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby začne vstupem zdarma. Odměna za soutěže bude připravena pro každého.
Výsledky 26. ročníků Okresních plaveckých závodů
21.03.2024
V našem bazénu změřily 19. a 20. března své plavecké síly tři stovky žáků základních škol z Jindřichova Hradec, Kardašovy Řečice, Kunžaku, Plavska a Kamenice nad Lipou. Mladí plavci sbírali body pro své školy a každý výkon jednotlivce byl bodově ohodnocen.
Za vysvědčení do bazénu
31.01.2024
Vstupné zdarma jako odměnu za vysvědčení dostanou v pátek 2. února od Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec všechny děti do 15 let.
Všechny aktuality