V našem bazénu se v úterý 19. března a ve středu 20. března bude závodit. Poměřit síly přijedou bezmála tři stovky přihlášených žáků základních škol. Závody se odehrají ve sportovním bazénu, provoz relaxačního bazénu bude pro veřejnost bez omezení.

🏆 Okresní plavecké závody pro I. stupeň základních škol se v úterý 19. března odehrají v prostorách sportovního bazénu v čase od 9 do 11.30 hodin.


Pořadatelem je Plavecký bazén Jindřichův Hradec se svou plaveckou školou. Uskuteční se již 26. ročník!


Veřejnost má po oba dva dny možnost sledovat dění z galerie bazénu. V úterý 19. března je začátek v 9.05 hodin: závodit se bude od 1. tříd, a to v kategoriích rekreační a sportovní. Závěr bude patřit páťákům. Tečku udělají štafety.

 

✅ Provoz rekreačního bazénu pro veřejnost nebude  omezen. K návštěvníkům může pouze ve snesitelné míře dolehnout mikrofon a fandění ze sousedního bazénu. Za to patří předem omluva. Kdo by situaci vyhodnotil jako nekomfortní, na toho se budeme těšit příští úterý a středu.


Ve středu 20. března navážou závody pro II. stupeň. Předpokládané zahájení tento den je 9.15 hodin. Závody se budou odehrávat do zhruba 11 hodin. I za tímto dnem udělají tečku štafety.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Volná pracovní pozice
02.07.2024
Služby města Jindřichův Hradec, Plavecký bazén Jindřichův Hradec plánují obsadit pracovní pozici:
Sezóna venkovních bazénů zahájena
18.06.2024
V úterý 18. června oficiálně zahájil sezónu venkovní aquapark. V červnu bude otevřen ve dnech s letními teplotami, a to denně od 10 do 19 hodin. Aktuální informace o provozu denně: bazen.jh.cz - letní areál.
Uzavření krytého bazénu 1.-30. června a informace pro držitele permanentek
19.04.2024
Plavecký bazén J. Hradec bude od soboty 1. června uzavřen pro veřejnost. Pro uživatele permanentních čipů, kterým by v červnu končila platnost kreditů, je důležitá informace, že si ji bezproblémově prodlouží kdykoliv od 1. července. Uzavírka se jich negativně nedotkne a o své kredity se nemusí bát.
Všechny aktuality