Víte, že vám v těchto dnech končí platnost kreditu na permanentním čipu? Uplynuly již 2 roky od chvíle, kdy jste naposledy "dobíjeli" svůj kredit? Obáváte se, že o svůj kredit kvůli uzavření bazénu přijdete? Máme pro vás dobrou zprávu!
  • Končí nebo již skončila platnost vašeho kreditu, která se počítá 2 roky od posledního "nabití" - doplnění kreditu.
  • Máte na svém permanentním čipu dost peněz, ale z důvodu uzavření bazénu i saun je nemůžete čerpat.

Pokud se vás jedna z těchto situací týká, nemusíte se obávat. Váš kredit ani "nepropadne" ani o jeho možnost čerpání nepřijdete.

Platnost permanentních čipů - kreditů bude prodloužena.

Podmínkou je, že držitel permanentky požádá o prodloužení při první osobní návštěvě po znovuotevření bazénu, a to na recepci bazénu.

Tuto možnost bude moci využít kdykoliv v průběhu roku 2021. Doba prodloužení bude záviset na délce uzavření bazénu. Jakmile bude známa, informace se objeví v sekci Aktuality. 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Přihlášky na příměstský tábor jsou v běhu
17.02.2021
Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své děti do letního prázdninového příměstského tábora v bazénu, již mohou podávat své závazné přihlášky. Platby budou požadovány až těsně před nástupem.
Od pátku 18. prosince bazén uzavřen, recepce zčásti v provozu
15.12.2020
Návštěvníci bazénu a sauny mohli jeho služby využívat do čtvrtka 17. prosince. Od pátku 18. prosince zůstanou bazén i sauny do odvolání uzavřeny.
Máme otevřeno!
13.12.2020
K provozu sportovního bazénu a dětského bazénu přibyl také relaxační bazén s vířivkami a vodními atrakcemi. Mimo provoz zůstává pouze parní kabina, a to z důvodu nařízení vlády.
Všechny aktuality