Prodloužený víkend v bazénu zpestří v pátek soutěže pro děti. Ty mají od 10 do 12 hodin vstup zdarma.

 

Plavecký bazén Jindřichův Hradec bude mít v den státního svátku v pátek 17. listopadu otevřeno pro veřejnost od 10 do 20 hodin.

Na ranní slavnostní vyhlášení výsledků Výtvarné soutěže ke 14 letům od modernizace navážou od 10 do 13 hodin hry a soutěže pro děti ve vodě i na suchu. Děti mají na akci vstup zdarma: do 12 let musí mít z důvodu bezpečnosti doprovod alespoň jedné dospělé osoby.

Na sváteční den naváže o víkendu oblíbené „Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči“ (9 až 10 hodin). Všechny bazény budou i o víkendu vítat návštěvníky od 10 do 20 hodin.

 

Otevírací doba bazénů

Pátek 17. listopadu:   10.00 - 20.00 hod.

Sobota 18. listopadu: 10.00 - 20.00 hod.

                                9.00 - 10.00 hod. Sobotní koupání pro děti do 1 roku s rodiči

Neděle 19. listopadu: 10.00 - 20.00 hod. 

 

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Nabídka lekcí plavání pro dospělé
07.11.2025
ODPOLEDNÍ NABÍDKA pro dospělé. Chcete se zdokonalit v plavání a máte odpoledne čas? Pak je to možná nabídka právě pro vás. Individuální přístup dle vaší dovednosti, počet lekcí dle dohody.
Volné pracovní místo PLAVČÍK
04.11.2025
Hledáte práci nebo toužíte po změně? Možná i pro vás je tu nabídka pracovního místa PLAVČÍK s možností zapojit se v případě zájmu i do dalších činností v rámci plaveckého bazénu.
Výtvarná soutěž pro děti 2025
26.09.2025
Mají vaše děti rády bazén a rády kreslí? Zapojte se s námi do výtvarné soutěže! Výtvory, které vybere porota složená ze zaměstnanců bazénů, budou oceněny a vystaveny v prostorách vestibulu bazénu.
Všechny aktuality