Městský bazén si v těchto dnech připomíná významné jubileum, a to 30 let od otevření v roce 1991. Zaměstnanci plaveckého bazénu, který provozují Služby města Jindřichův Hradec, připomenou kulaté výročí sérií akcí, které vyvrcholí v sobotu 27. listopadu.

V neděli 10. října bude vyhlášena Výtvarná soutěž pro malé výtvarníky do 10 let a literární soutěž pro děti a dospělé. Více informací se zájemci tento den dozví jak na tomto místě a v bazénu, tak i z médií a sociálních sítí. Třicetiny bazénu, který se za dobu své existence stal jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jindřichově Hradci, nemohou zůstat zapomenuty…

Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků dojde v sobotu 27. listopadu, kdy si 30 let od otevření stánku s modrou vodou připomene i veřejnost. Lektorky Plavecké školy Jindřichův Hradec působící pod hlavičkou městského bazénu na tento den připravují zábavný program pro děti a rodiče. Ten se odehraje v sobotu 27. listopadu od 10 do 13 hodin.

Facebook ikona

Sledujte novinky a události
na Facebooku

Prohlédnout facebook

Aktuality

Výtvarná soutěž 30 let bazénu
07.10.2021
Městský Plavecký bazén Jindřichův Hradec - Služby města Jindřichův Hradec vyhlašují Výtvarnou soutěž pro děti ke kulatému jubileu 30 let bazénu. Kreslit a tvořit mohou děti do 15 let. Uzávěrka je v pátek 12. listopadu.
Podnájem prostor v suterénu bazénu
05.10.2021
V suterénu plaveckého bazénu jsou k podnájmu nebytové prostory, které původně sloužily jako kosmetika. Přímo sousedí s vaničkovým centrem. Vhodné jsou i pro jinou službu, která vhodně doplní hlavní činnost bazénu.
Vánoce v bazénu
23.08.2021
Tradiční akce "Vánoce v aquaparku" se uskuteční pod názvem "Vánoce v bazénu". S ohledem na počasí jsme se dějství rozhodli přesunout do vnitřních bazénů.
Všechny aktuality