3000686
Přihlášení

Plavecký bazén a venkovní aquapark

Aktuality

28. 7. 2016

Provozní hodiny bazénů a saun pro veřejnost.

létoČ


 
19. 5. 2016

Sobotní koupání pro děti do 1 roku věku s rodiči

P6120052

Sobotní koupání je plánováno v červenci a srpnu. Pokud by v letních měsících o něj nebyl zájem, došlo by ke zrušení a obnovení zase od září. Aktuální informace zde. 
Rodiče kojenců mohou v městském Plaveckém bazénu Jindřichův Hradec využívat „Sobotní koupání pro děti do 1 roku věku“. Sobotní koupání pro děti mladší než 1 rok je vyhrazeno každou sobotu, a to od 9 do 10 hodin (hodinu před otevírací hodinou plaveckého bazénu). Koupání je určeno pro rodiče s dětmi do 1 roku věku. Jedno dítě od 6 měsíců do 1 roku věku doprovází vždy maximálně 2 dospělí a případně sourozenec. Vstup je přes dětské šatny (podle pohlaví rodičů) a využívat lze pouze oba dětské bazény v dětském oddělení. Vstup do ostatních prostor bazénu (hlavní bazén a relaxační bazén) je od 9 do 10 hodin zakázán. Objednání předem není nutné. Ten, kdo chce nabídky využít, respektuje tato pravidla: pouze hodinové vstupné (9 až 10 hodin) - vstup jen do oddělení s dětskými bazény - omezení počtu dospělých na maximálně 2 osoby - opuštění prostor dětských bazénů nejdéle do 9.55 hodin (10 minut je na převlečení). Vstupné pro sobotní koupání: děti do 110 cm zdarma, dospělý 45 Kč, dítě nad 110 cm výšky 20 Kč. V 1. patře bazénu se nachází dětský koutek s kompletní vybaveností pro kojence (přebalovací pult, jídelní stoličky, mikrovlnná trouba), které mohou rodiče s dětmi po vykoupání využívat. Možnost dětí do 1 roku navštěvovat bazén běžně znemožňuje vyhláška 238/2011 Sb., a zákaz se tak týká i jindřichohradeckého bazénu. Jiná situace však nastává v případě, že provozovatel zajistí přístup pouze této věkové skupině s doprovodem, jako je tomu například v době organizovaných kurzů Plavecké školy, která při městském bazénu působí.
 
2. 4. 2016

Prázdniny v bazénu

P1019945
Prázdniny v bazénu Rodiče, chodíte v létě do práce a nemáte, kdo by se postaral o vaše děti? V plaveckém bazénu si svůj týden prázdnin užijí opravdu naplno: zdokonalí se v plavání, získají nové kamarády a budou mít na co vzpomínat. Ráno nám je přivedete do bazénu a odpoledne si je vyzvednete. Vybrat si ještě můžete kterýkoliv termín, ale pozor, jednotlivé kurzy se již plní! Přihlášky na ikona souboruwww.bazen.jh.cz nebo na recepci v bazénu. 
 
 
load